Вівторок, 16 Липня, 2024

Як обрати квадрокоптер?

Дрони з камерою поступово стають доступними девайсами. Сьогодні майже кожен може дозволити собі таку іграшку. За допомогою найпростішого дрона можна зняти пейзаж з висоти пташиного польоту, залишаючись ногами на землі. А більш наворочені моделі оснащені широким функціоналом: інтелектуальні функції, висока якість камери і розширені можливості для зйомки.Залежно від моделі коптери здатні розвивати швидкість до 64 км/год.

Коптери використовують повсюду в різних сферах – від пошти, до військової справи. Кожен може знайти своє корисне застосування або ж просто завести додаткове хобі.

На що звернути увагу при виборі?

Перше, з чим варто визначитися – мета використання. У різних областях застосовуються дрони різних видів. Також важливий бюджет, від нього залежать основні технічні показники дрона. Чим вони відрізняються і як обрати квадрокоптер саме вам, ми сьогодні і розповімо.

Дрони-іграшки

Дана категорія включає в себе найпростіші пристрої маленьких габаритів і з найменшим часом в повітрі – 3-10 хвилин.

Вони більш стійкі до пошкоджень і здатні виконувати маневри, через маленьку масу. Запускати такі дрони краще в приміщенні, так як на вулиці їх зносить вітром.

Такой дрон стане відмінною іграшкою для будь-якого віку.

Дрони початкового рівня

Ця категорія включає в себе коптери трохи більших розмірів з часом польоту 7-20 хвилин. Вони володіють простими інтелектуальними функціями: політ по точкам, стеження за об’єктом і повернення до точки зльоту. На них можна прикріпити стрілялки камеру і зняти динамічне відео з заходу або відпочинку.

Цей сегмент підійде тим, хто тільки вчиться керувати або шукає бюджетний варіант.

Дрони для зйомки

Тут є як аматорські, так і професійні дрони. В дані моделі вбудована FullHD або 4К камера, що оснащена трьох-осьовою стабілізацією, яка забезпечує чітку картинку. У цих дронів присутні інтелектуальні функції зйомки і просунутий додаток для мобільних пристроїв. У додатку можна не тільки налаштувати режими зйомки, але і змонтувати відзнятий матеріал. Час польоту таких дронів до 30 хвилин, але варто врахувати, що чим довше дрон здатний літати, тим більше часу займає зарядка.

На цьому сегменті варто зупинитися тим, хто хоче знімати красиві панорамні відео і польоти на великій висоті для особистих цілей. В даному сегменті величезний вибір квадрокоптера на будь-який смак і гаманець.

Професійні та промислові коптери

До даних категорій відносяться дрони, які використовуються в комерційних цілях і для вирішення професійних завдань. Вони здатні виконувати спеціальні функції, на зразок панорамних зйомок у зверх високій якості. Тут зустрічається можливість управління з двох пультів, що дає можливість пілотові управляти дроном, а оператору камерою. Такі дрони використовують в Голлівуді. Доступна висока вантажопідйомність, яка дозволяє використовувати в повітрі повноцінну професійну камеру.

Промислові дрони використовуються в пошукових операціях, для зрошення полів, операцій щодо виявлення вогнищ пожежі і витоку газу, для доставки вантажів і в багатьох інших завданнях, що вимагають максимальної точності і надійності.

Такий апарат коштує цілий стан і навряд-чи знадобиться вам в звичайному житті.

Скільки коштують дрони?

Ціни на квадрокоптери залежать від багатьох факторів, але в першу чергу від категорії, до якої відноситься дрон. Далі враховуються параметри: якість камери, час польоту, радіус дії і потужність двигуна. Так звані дрони-іграшки коштують від 10 до 100 доларів. Ціна на початкові зазвичай до 500 доларів. Аматорські з хорошою камерою можна придбати до 2000 доларів.

Підсумок

Ви можете купити квадрокоптер як іграшку або подарунок близьким, а можете придумати більш серйозне застосування. В інтернет-магазині Skay.ua є всі актуальні моделі за доступними цінами з доставкою по всій Україні.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися