Субота, 20 Квітня, 2024

Xiaomi заборонила встановлювати сервіси Google самостійно

Власники смартфонів Xiaomi без встановлених сервісів Google (GSM), наприклад, ті, хто купив китайські версії смартфонів, помітили, що не можуть встановити їх самостійно. Ці сервіси відкривають доступ до екосистеми додатків Google, включаючи YouTube, Gmail, Google Drive та інших. У Xiaomi розповіли, що це не програмний збій, а рішення компанії.

Проблеми з установкою GMS з’явилися у юзерів після оновлення до MIUI 12.5. Щойно користувачі почали масово скаржитися на це, представники компанії заявили, що тепер Xiaomi не зможе надавати можливість самостійної установки GSM. Точні причини цієї заборони вони не назвали.

У Xiaomi не наводять список моделей, яких торкнулася заборона. Юзери повідомляють, що серед таких смартфонів – Redmi K30 Ultra та Redmi 10X 5G. Блокування стосується лише китайських версій смартфонів. Глобальні версії продовжать поставлятися з попередньо встановленими сервісами Google.

Деякі експерти припускають, що блокування GMS на китайських гаджетах Xiaomi може бути наслідком санкцій, які нещодавно наклала на компанію влада США.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися