Понеділок, 20 Травня, 2024

Ноутбуки Apple призводять до збоїв додатків на iPhone та iPad

Користувачі iPhone і iPad, які також мають свіжі ноутбуки Apple з процесорами M1 стикнулися з тим, що у них перестають працювати програми на мобільнику та планшеті. Збої починаються після синхронізації з ноутбуком.

Особливість нових ноутбуків Apple на процесорах M1 в тому, що вони побудовані на архітектурі ARM, яку також використовують смартфони та планшети. Це дозволяє запускати мобільні програми на комп’ютерах.

Перші повідомлення про збої додатків на мобільних девайсах почали з’являтися в грудні 2020 року – через місяць після початку продажів нових Macbook. Користувачі залишають скарги на на сайті Apple, а також на популярному зарубіжному соціальному ресурсі Reddit.

Сторонні додатки, встановлені з App Store, перестають працювати на iPhone і iPad після синхронізації з Mac M1 за допомогою програми Finder. Їх не вдається ані відкрити, ані оновити – індикатор прогресу у вигляді кола швидко заповнюється, а потім перетворюється на іконку завантаження у вигляді хмари. Системні додатки при цьому продовжують працювати без проблем.

Деякі користувачі змогли відновити роботу додатків після підключення iPhone і синхронізації зі своїм старим Mac 2012 року на процесорі з архітектурою x86, на якому використовується операційна система попередньої версії macOS Catalina.

Apple поки офіційно не коментує збої. Постраждалі користувачі тим часом радять іншим власникам ноутбуків з процесорами M1 відключити синхронізацію з ним девайсів iOS.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися