Як ігри отримали ідеально плавне зображення

Розриви та артефакти зображення на екрані монітора – це постійний супутник майже будь-якої гри. Виробники обладнання борються з цим, і NVIDIA наочно продемонструвала відмінності між доступними рішеннями. Компанія показала на відео гру у звичайному режимі без вертикальної синхронізації (vsync-off), з активованою синхронізацією (vsync-on) та з технологією G-SYNC.

Артефакти на екрані виникають через те, що монітор оновлюється з постійною частотою 60 кадрів на секунду, тоді як відеокарта виводить зображення у рваному темпі залежно від складності ігрової сцени.

У режимі без вертикальної синхронізації легко помітити, як в один і той самий момент на екрані присутні два різні кадри. З вертикальною синхронізацією відеокарта пропускає частину побудованих кадрів та працює зі швидкістю монітора. Це підвищує якість зображення, але в динамічних сценах картинка «стрибає».

Електронна плата G-SYNC, з якою монітор може встигати за відеокартою для ліпшої картинки в іграх

Технологія G-SYNC мала вирішити всі ці проблеми розгоном монітора. З нею не відеокарта підлаштовується під екран, а дисплей підлаштовується під відеокарту. Завдяки цьому комп’ютер працює на максимумі своїх можливостей, і монітор виводить повністю кожен побудований відеоадаптером кадр.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я