Як мобільні королі втрачають свою силу

HTC – один з найстаріших смартфонних брендів, чия частка на ринку досягала 10% у третьому кварталі 2011 року. Але тепер компанія втратила позиції лідера і за обсягом поставок апаратів помітно відстає навіть від вендорів другого ешелону, таких як індійська компанія Micromax, китайська Meizu і тайванська ASUS.

За даними аналітиків Counterpoint Technology Market Research, ринкова частка HTC у другому кварталі 2015 року опустилася до найнижчого в історії компанії значення в 1,4%. Пройдений компанією шлях експерти охарактеризували образним виразом «із пана в Івана».

Графік зміни виручки HTC з роками

Основною причиною падіння експерти називають неграмотне управління компанією в поєднанні з безсистемним продуктовим плануванням і некомпетентністю фахівців з маркетингу, які не змогли використати бренд HTC і наявну в компанії спадщину і досвід у сфері дизайну.

Крім того, HTC виявилася занадто залежною від Північної Америки і Європи, які приносили велику частину виручки. Тому коли в цих регіонах на HTC стали наступати Samsung і Apple, у тайванського вендора не залишилося інших ринків, здатних забезпечити подальше зростання.

HTC так і не змогла оговтатися від удару конкурентів, які завдяки своїм значним маркетинговим бюджетам, авторитету торгових марок і розвиненим каналам дистрибуції витіснили її з категорії смартфонів преміум-класу.

У 2013-2014 роках HTC спробувала освоїти іншу нішу і поповнила асортимент апаратами середнього рівня, за рахунок чого змогла трохи зміцнити позиції в Китаї, Індії та деяких країнах Азії. Однак зростання китайських брендів Xiaomi і Huawei швидко зупинило це просування. Програвши Samsung і Apple на розвинених ринках, HTC не змогла знайти собі місце і на тих, що розвиваються.

Перед HTC стоїть важке завдання з відновлення положення, однак аналітики не вважають його нездійсненним. Компанії необхідно переглянути і зміцнити продуктовий асортимент, а також підвищити цінність своїх пристроїв за рахунок партнерства з розробниками контенту, програмного забезпечення та постачальниками сервісів.

Фахівці також рекомендують HTC повчитися у своєї співвітчизниці ASUS, яка послідовно розширює масштаби смартфонного бізнесу і пропонує передові пристрої за доступною ціною. Корисно буде і скористатися досвідом Motorola і Xiaomi у сфері онлайн-просування та продажу пристроїв.

Якщо ж всього цього буде недостатньо, експерти радять HTC піти на злиття з іншим вендором. Потенційними покупцями можуть бути тайванські компанії Acer або ASUS, однак перед цим HTC потрібно стати більш привабливою для потенційних інвесторів за рахунок розширення патентного портфоліо.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я