Вівторок, 25 Червня, 2024

Як стежити за роботою депутатів на округах

Скоро кияни знову обиратимуть депутатів до міської ради. Туди балотується і багато чинних обранців. Але наскільки ефективно вони працювали минулу каденцію? Український офіс Googlе та сайт DreamKyiv за підтримки Київради запустили проект «DreamKyiv Карти», який допоможе в цьому розібратися. Це інтерактивна карта столиці, на якій в декілька шарів показується інформація стосовно діяльності депутатів.

Усього там є чотири шари. На першому показуються справи депутатів, на другому – запити громадян. На інших двох шарах інформації поки що майже немає, називаються вони «Громадські ініціативи» й «Організації та спільноти». Дані там мають з’явитися згодом. За задумом авторів проекту, це допоможе соціально активним киянам шукати однодумців та реалізовувати власні проекти.

Працювати з мапою дуже легко: треба обрати відповідний шар, після чого на ній з’являться умовні позначки. Клікнувши на таку позначку, ви отримаєте інформацію стосовно того, що в цьому місці зроблено або що городяни хочуть, щоб там було виконано.

Ще одна важлива функція мапи – визначення точних меж виборчих округів. Їх можна побачити, просто навівши курсор на мапу. Тоді вони виділяться темно-зеленим кольором.

Клікнувши по округу, ви отримаєте інформацію про депутата, який зараз представляє його в Київраді.

Там ви зможете дізнатись адресу приймальні та її години роботи, а також подивитись, що депутат встиг зробити для свого округу. Правда, для багатьох обранців ця інформація поки що не заповнена. Якщо депутат має сторінку у Facebook, під його портретом буде позначка синього кольору, натиснувши на яку, ви перейдете на сторінку в соціальній мережі.

Також карта дозволяє користувачам додавати свої власні точки і вказувати, що треба зробити. Для цього є кнопка у верхньому правому кутку. Там потрібно вибрати адресу, вказати та описати проблему, вибрати відповідну позначку та за можливості додати фотографії.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися