Неділя, 25 Лютого, 2024

9 міфів про ваші гаджети

Погодьтеся, ми ні з ким не проводимо стільки часу, як з нашими вірними друзями-гаджетами. Телефон, комп’ютер, iPod або MP3-плеєр, цифрова камера, телевізор – здається, ми вивчили їх уздовж і впоперек. Але видання Telegraph доводить, що часто наші уявлення про електроніку хибні. Упевніться в цьому самостійно та ознайомтеся з головними техно-міфами.

1. Випадковий плейлист в iTunes

При натисненні кнопки «перемішати» може здатися, що музика так відтворюватиметься у більш випадковому порядку. Але насправді ця клавіша зменшує випадковість у плейлисті. Принцип дії цієї функції у тому, щоб певні пісні не відтворювалися слідом за іншими. Так гаджет намагається зменшити шанси відтворити поспіль кілька пісень одного виконавця. Хоча насправді повна випадковість означає, що поспіль може йти дві, три та навіть більше пісень одного артиста.

2. Чим більше рисок, тим якісніший сигнал

Насправді стовпчики рівня зв’язку на телефоні всього лише показують близькість до базової станції мобільного оператора. А на якість сигналу впливають інші чинники, наприклад, кількість абонентів, які разом з вами використовують мережу.

3. Лаптопи можуть викликати безпліддя в чоловіків

Учені проводили багато досліджень у спробі пов’язати лептопи, а також мобільники і Wi-Fi з чоловічим безпліддям. Виявилося, що самі гаджети нешкідливі, на відміну від тепла, яке вони виробляють. Якщо сидіти годинами з ноутбуком на колінах, то температурна норма порушується. Проте це стосується будь-якої грілки на колінах.

4. Нові технології – це завжди краща якість музики

Це не так. Наприклад, MP3-плеєри зробили музику доступнішою для людей в усьому світі. Але цього досягли завдяки меншій якості звучання, яка гірша, ніж у компакт-дисків.

5. Спустошення кошика назавжди видаляє файли з комп’ютера

Це неправда. Дані рідко зникають з вашого комп’ютера без сліду, навіть якщо їх видалити. Експерти зможуть відновити їх з жорсткого диска, якщо максимально швидко доставити їм жорсткий диск.

6. Потрібно заряджати акумулятор тільки після повного розряджання

Так було зі старими акумуляторами, які інакше втрачали свою ємність через ефект пам’яті. Сучасні літій-іонні батареї можна заряджати коли завгодно без ризику їх зіпсувати. Таким акумуляторам навіть краще, якщо їх не розряджати нижче 50%.

7. Чим більше мегапікселів, тим вища якість картинки

Не кількість, а розмір мегапікселів – ось що має значення. Якість знімка залежить від кількості світла, яке захоплює фотосенсор. Тому часто буває, що камери з різною кількістю мегапікселів мало чим відрізняються.

8. Рідкокристалічні телевізори (LCD) кращі за світлодіодні (LED)

Насправді суперечка «ні про що»: у будь-яких сучасних телевізорах, з LCD включно, використовується світлодіодне підсвічування екрана. У LED-екранах світіння кожного пікселя забезпечується безпосередньо світлодіодом, і це зовсім інша технологія, яка знайома за абревіатурою OLED. Останні найчастіше можна зустріти в смартфонах.

9. Революційні новинки відразу завойовують ринок

Таке твердження не зовсім правильне. Згадайте хоча б телефон, який спочатку відкинули не тільки у вікторіанській Англії, але і в «прогресивній» Америці, вважаючи обурливим вторгненням в особисте життя. Історична правда така, що найбільш проривні винаходи далеко не відразу стають зрозумілими людям та популярними.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися