Як працює Microsoft Band: погляд зсередини

Ззовні «розумний» браслет Microsoft виглядає як звичайний ремінець на руку, але всередині він має електроніку, яка допомагає жити продуктивніше та здоровіше. Зазирніть в його нутрощі та дізнайтеся, які технології цьому сприяють.

Оптичний пульсометр

З його допомогою Microsoft Band відстежує та звітує про частоту серцевих скорочень. На основі цієї інформації браслет здатний вирахувати кількість витрачених калорій.

Мікрофон

Після під’єднання Microsoft Band до смартфона Lumia 830 або іншого з Windows Phone 8.1 можна буде спілкуватися через браслет з персональним помічником Cortana. Для активації останнього необхідно натиснути та утримувати кнопку на корпусі цього аксесуара.

Датчик ультрафіолету

З Microsoft Band простіше контролювати свою засмагу на сонці завдяки вбудованому сенсору ультрафіолетових променів. Для його активації необхідно натиснути відповідну іконку.

GPS

Для точного відстеження пройдених маршрутів браслет має вбудовану систему навігації. З активованим GPS гаджет збирає інформацію про шлях та синхронізує її зі смартфоном, щоб дивитися його на мапі в програмі Microsoft Health.

Гальванічний датчик шкіри

Щоб знати, коли Microsoft Band надягають на руку, він має спеціальні сенсори. Один з них розміщений біля оптичного пульсометра, а інший – біля зарядного роз’єму.

Акселерометр

Для підрахунку кількості кроків та інших рухів гаджет обладнаний акселерометром. Зібрана інформація разом з профілем користувача дозволяє визначити кількість витрачених калорій.

Датчик освітлення

Яскравість екрана Microsoft Band можна налаштовувати не лише вручну – гаджет може сам її підбирати залежно від оточення. Для цього в нього є датчик освітлення.

Браслет Microsoft Band працює на різних платформах, з Windows Phone 8.1, iOS 7.1 та 8, а також Android 4.3-4.4 включно. До гаджетів на цих ОС браслет під’єднується за допомогою Bluetooth. Купити його можна за $200.

За матеріалами: Microsoft Daily

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я