П’ятниця, 21 Червня, 2024

Як правильно заряджати iPhone та iPod

Apple опублікувала на своєму офіційному сайті поради про те, як правильно заряджати її гаджети. Вони допоможуть продовжити тривалість життя акумулятора і збільшити термін його служби.

Спершу компанія пояснила поняття терміну служби й терміну роботи батареї, які багато користувачів плутають. Термін служби батареї – це період її роботи до заміни, а термін роботи – час між двома заряджаннями.

Загальні поради

Виробник радить уникати серйозних перепадів температури і нагадує, що комфортний діапазон для пристроїв Apple – від 10 до 35 градусів Цельсія для MacBook і від 0 до 35 градусів – для iMac, iPhone, iPad, iPod і Apple Watch.

Apple також рекомендує регулярно оновлювати програмне забезпечення. Вендор пояснює це тим, що нові версії операційних систем збільшують автономність пристроїв. Підключати пристрої до виключеного комп’ютера не варто – це може призвести до втрати акумулятором своєї ємності.

Заряджання і зберігання

Apple стверджує, що деякі матеріали, які входять до складу чохлів, можуть перешкоджати відведенню тепла. Список матеріалів виробник не опублікував, але попередив, що при заряджанні чохол краще знімати.

Перед тим як припинити користуватися пристроєм на тривалий час, рекомендується зарядити його хоча б наполовину. Тривале зберігання незарядженого пристрою веде до глибокого розряджання і знижує працездатність акумулятора.

Оптимізація споживання

Щоб оптимізувати витрати енергії, Apple рекомендує відключити пересилання LTE-даних, коли це можна. Також компанія радить активувати автоматичне підстроювання яскравості екрана й деактивувати Wi-Fi для власників MacBook. Розробник також стверджує, що з комп’ютерів варто витягти SD-картки, оскільки вони можуть стати причиною надмірного споживання енергії.

Активація режиму економії енергії (він з’явився в iOS 9.0) дозволить вимкнути всі енергоємні функції автоматично, як тільки заряд батареї знизиться до 20%. Крім того, у розділі налаштувань «Акумулятор» можна проаналізувати витрату батареї і відключити найбільш енергоємні додатки. Виробник також радить вимикати повідомлення в іграх, автоматичне оновлення програм з AppStore і сервісів геолокації, щоб знизити витрату енергії.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися