iPhone зможе дізнатися, що його втопили

Новий датчик дозволить iPhone, Apple Watch та іншим девайсам мати «кращу контекстну обізнаність» про свій поточний стан. Гаджет зможе інтелектуально реагувати на потрапляння рідини

Apple розробила нову технологію визначення наявності води в гаджеті. Вона дозволяє пристрою інтелектуально реагувати на ситуацію. Це також має зменшити кількість спірних ситуацій в сервісних центрах при ремонті втоплених девайсів.

Нова технологія Apple для визначення потрапляння води в гаджет поки що існує лише у вигляді патенту. Ключовим її елементом є апаратний «автономний детектор води». Він складається з мембрани та двох електродів, які формують конденсатор у разі потрапляння рідини.

Зараз Apple для виявлення проникнення води використовує датчики з гелем, але ця система може видавати похибку за деяких умов.

Новий датчик дозволить iPhone, Apple Watch та іншим девайсам мати «кращу контекстну обізнаність» про свій поточний стан. Гаджет зможе інтелектуально реагувати на потрапляння рідини, наприклад, сповіщати користувача про це, вимкатися або подавати звуковий сигнал для викидання води з динаміка.

Сьогодні смартфони iPhone мають рейтинг захисту від води IP68. Це означає, що вони можуть витримати нетривале занурення на кілька метрів у прісну воду.

Для лінійок iPhone 12 та 13 компанія офіційно заявляє глибину до 6 метрів протягом 30 хвилин. Але наявність IP68 не робить iPhone захищеними від води – Apple не визнає втоплені девайси гарантійними.

Компанія сповіщає про це навіть у документі, який розкриває ступінь захищеності iPhone від води. Вона також рекомендує не плавати з iPhone та не занурювати їх навмисне.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я