Четвер, 25 Липня, 2024

Як у віддаленому режимі керувати дзеркальною камерою

Переважна більшість сучасних системних та DSLR-камер («дзеркалок») мають бездротові можливості, які дозволяють користувачам керувати зйомкою зі смартфона чи планшета. Це дозволяє фотографувати у незвичних ракурсах, робити автопортрети та переглядати знімки на великому екрані гаджета.

pulse-camera-remote-iot

Якщо камера не має бездротових функцій, однак обладнана портом USB, гаджет Pulse Camera Remote візьме клопіт з управління у віддаленому режимі на себе. Пристрій встановлюється на «гарячий башмак» камери і підключається до USB-порту. Для зв’язку зі смартфоном або планшетом використовується з’єднання по Bluetooth. Це дає користувачеві майже повний контроль над камерою. Канал Bluetooth дозволяє управляти камерою на відстані в 30 метрів.

Pulse Camera Remote дає можливість встановлювати витримку, діафрагму, ISO, а також натискати на спуск. Гаджет дуже легкий, і якщо на гарячому башмаку встановлено інший аксесуар, наприклад, спалах, то Pulse може працювати, просто звисаючи  на USB-кабелі.

pulse-camera-remote-iot-1

У списку сумісних камер – популярні 60 моделей від Canon, Nikon і Panasonic. Через специфічні обмеження камер Sony пристрій з ними не сумісний.

Гаджет легко підключається до мобільного додатка на смартфоні (iOS та Android). Додаток має інтуїтивній та простий  інтерфейс. Достатньо все один раз налаштувати на мобільному пристрої, а потім швидко користуватись при під’єднанні камери. Додаток може керувати одночасно трьома пристроями Pulse Camera Remote. Єдиний вагомий недолік гаджета – обмеження Bluetooth за швидкістю пересилання даних.

Рекомендована ціна Pulse Camera Remote становить $99.

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися