Субота, 9 Грудня, 2023

Як відбувається передислокація українських підприємств – приклад GeoComply

Попри війну та стрес українські компанії та підприємства відновлюють свою роботу. Український офіс компанії GeoComply розповів, як у них пройшла релокація працівників та наскільки вдалося відновити роботу.

GeoComply – один із найбільших світових розробників програмних продуктів для валідації місцезнаходження та благонадійності користувача і захисту бізнесу від шахрайств. Розробник обслуговує таких гігантів як BBC, Viacom, Warner Bros. Продукти фірми встановлено на 400+ мільйонах пристроїв по всьому світу.

Компанія заснована у 2011 році в Північній Америці, а з 2012 року присутня в Україні – у партнерському R&D-офісі в Харкові працюють понад 160 фахівців різних напрямів.

Харків сильно постраждав від збройної агресії, його величезна частина — будинки, офіси, міська інфраструктура — зруйнована вщент.

Незадовго до початку повномасштабної війни з росією компанія GeoComply відкрила другий офіс в Україні — в історичному центрі Львова. Тепер він став осередком для членів команди, які були вимушені покинути рідне місто. У львівському офісі GeoComply є все необхідне не тільки для роботи, але й для тимчасового перебування — їжа, вода, спальні місця і душ.

Окрім того, ще на початку року команда розробила ВСР-план(business continuity plan), який дозволив оперативно під час війни відкрити робочий простір у Варшаві. Наразі там працюють уже більше 40 з них. Варшавський офіс GeoComply розташований у бізнес-районі Wola, поруч з транспортними розв’язками, знаходиться поруч з кафе та ресторанами, має сучасний ремонт та відкриту терасу.

GeoComply пропонує своїм українським фахівцям релокацію саме у столицю Польщі, а також, в Монреаль (Канада) та Сайгон (В’єтнам). При цьому спеціалістам надають житловий кредит на родину, допомогу з переселенням та пошуком житла, допомогу по догляду за дитиною, тощо.

Наразі 85% фахівців GeoComply з харківської локації вже повернулись до повноцінної роботи, ще 15% зайняті частково. Для тих спеціалістів, які знаходяться у готелях або орендують помешкання, компанія оплачує проживання на домовлений термін.

“Ми продовжуємо працювати, щоб допомогти економіці нашої країни, бо IT-сектор – один з небагатьох, що продовжує приносити в нашу країну фінансові ресурси. Звичайно, зараз ми коригуємо наші плани на 2022 рік, щоб ми могли продовжувати підтримувати наші команди в Україні, а також виконувати свої зобов’язання перед клієнтами та інвесторами”, – зазначають в Geocomply.

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися