Субота, 2 Березня, 2024

Як зробити свій ноутбук солдатом ІТ-армії України

Ваш настільний комп’ютер чи чи ноутбук може стати кібервоїном, приєднавшись до ІТ-армії України. Він DDoSитиме ворожі сайти, блокуючи їхню нормальну роботу. Для цього необхідно запустити лише один додаток на машині з Windows, Linux, MacOS.

«Голки» (https://github.com/Arriven/db1000n/releases/tag/v0.7.12) – це інструмент для колективної DDoS атаки, який зможе запустити, навіть, далека від ІТ людина. З його допомогою можна концентрувати потужність атак типу DDoS на ключових цілях і наносити справжню шкоду.

Для приєднання до атаки завантажте останню версію утиліти db1000n з репозиторію на GitHub. Скачуйте версію відповідно до своєї операційної системи.

Починайте атаку запустивши db1000n файл з архіву. Покрокову інструкцію з картинками дивіться на сторінці https://telegra.ph/Death-by-1000-needles-03-17

За можливості, завантажте будь-який VPN і встановіть регіон Росія. У жодному разі не використовуйте Україну як VPN-локацію! Підходить будь-яка інша країна або місце розташування VPN, крім України.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися