Середа, 29 Травня, 2024

Як вимкнути рекламу в меню «Пуск» у Windows 11

В додатковому оновленны KB5036980 для Windows 11 версії 23H2 і 22H2 Microsoft додає в меню «Пуск» рекламу. Це оголошення для програм і служб Windows, які користувачі можуть придбати в Microsoft Store. Microsoft евфемістично називає цю рекламу «Рекомендації» (у меню «Пуск» ця область називається «Рекомендовано»). Вимкніть цю рекламу, якщо вона вам заважає.

Microsoft описує своє нововведення так: «Деякі програми Microsoft Store відображаються в розділі «Рекомендовано» меню «Пуск». Ці програми надходять від невеликої групи вибраних розробників. Це допоможе вам знайти деякі чудові доступні програми».

Щоб вимкнути «рекомендації» у меню «Пуск» в налаштуваннях Windows перейдіть до «Персоналізація» > «Пуск». Там ви знайдете запис із такою назвою «Показати рекомендації щодо підказок, реклами додатків тощо». Тепер клацніть повзунок праворуч від нього, щоб перемкнути параметр у положення «Вимк.».

KB5036980 наразі є лише додатковим оновленням, яке у Windows 11 не встановлюється автоматично. KB5036980 буде автоматично встановлено як накопичувальне оновлення на кожному комп’ютері з Windows 11 із наступним виправленням Microsoft у травні 2024 року. Відтоді всі користувачі Windows 11 знаходитимуть ці нав’язливі рекомендації в меню «Пуск» своєї операційної системи.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися