Google придумав, як припинити брехню в інтернеті

Пошуковий гігант розробив спосіб зменшити кількість неправди в Мережі. Тепер сайти будуть ранжируватися за фактами, а не за кількістю вхідних посилань. Новий спосіб сортування, вважають спеціалісти, дозволить очистити інтернет від дезінформації і зробити правдивість пріоритетним фактором.

Нововведення впроваджують через те, що бувають випадки, коли в топ рейтингу піднімаються веб-сайти, які б мали бути в його кінці. Такі ресурси будуть першими, котрі отримають «щеплення від брехні».

Новий алгоритм ранжирування від Google отримав назву Knowledge-Based Trust (КВТ). Він заснований на зіставленні фактів, оцінки ступеня релевантності понять запиту користувача та правдивості інформації, розміщеної на сайті. Принцип дії Knowledge-Based Trust заснований не на аналізі маси посилань сторінки та присвоєння їй певного значення авторитетності, а на точності описуваних на сторінці фактів.

Новий алгоритм працює на базі системи «Knowledge Vault» – це найбільше сховище знань в історії людства. Knowledge Vault автономно збирає та об’єднує інформацію з усього інтернету в єдиній базі фактів про увесь світ, людей і об’єкти.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я