П’ятниця, 14 Червня, 2024

Як замовити довідку про несудимість онлайн?

Українці, які емігрували за кордон, часто стикаються з необхідністю пред’явити довідку, яку можна отримати лише в рідній країні. Перед ними постає дилема: кидати все і їхати в Україну чи шукати інші варіанти. А якщо довідка потрібна обов’язково і без неї справа далі не просунеться, як швидко і надійно оформити всі необхідні документи? У такій ситуації на допомогу приходить юридичний сервіс «Ваш документ», завдяки якому можна оформити будь-яку довідку з державних установ України дистанційно. Одна з послуг, яка має найбільший попит серед клієнтів, —  довідка про несудимість онлайн. Це важливий офіційний документ, який підтверджує, що громадянин є чесною особою, ніколи в житті не був засудженим за кримінальні діяння і не має судових обмежень, передбачених кримінально-процесуальним кодексом України.

Якими бувають довідки про несудимість?

Існує два варіанти довідок:

 • Скорочена — у ній зазначено лише про те, була людина засуджена чи ні.
 • Повна — у довідці вказується інформація про те, чи притягували людину до кримінальної відповідальності, чи є обмеження щодо того, яку посаду вона має право обіймати, чи немає заборони на в’їзд до однієї з країн світу, та інші важливі уточнення.

Коли може знадобитися довідка про несудимість?

Документ, який підтверджує відсутність судимості, вимагають у багатьох державних структурах як в Україні, так і за кордоном. Зокрема, довідка буде необхідна в таких випадках:

 1. Усиновлення, оформлення опіки, створення дитячого будинку сімейного типу.
 2. Отримання візи.
 3. Оформлення дозволу на зброю.
 4. Отримання ліцензії на роботу з наркотичними засобами, вибуховими речовинами, психотропними препаратами та прекурсорами.
 5. Оформлення громадянства.
 6. Участь у тендерах та закупівлях.
 7. Подання до військового комісаріату.
 8. Поновлення чи оформлення документів у державних установах за кордоном.
 9. Оформлення на роботу.
 10. Отримання великих сум кредиту.

Довідки про несудимість видають територіальні сервісні центри Міністерства внутрішніх справ та  Департамент інформатизації Міністерства внутрішніх справ.

Як отримати довідку онлайн?

Компанія «Ваш документ» бере на себе всі комунікаційні питання між клієнтом та державною установою. Для замовлення довідки потрібно зробити лише кілька кроків:

 1. Знайти на сайті сервісу назву довідки серед переліку послуг та додати її у кошик.
 2. Вибрати «Перейти до оплати» та заповнити коротку анкету.
 3. Пройти коротку реєстрацію, заповнивши анкету (ПІБ, номер паспорта, країна, поштова адреса, e-mail, номер телефону).
 4. Вибрати спосіб доставки документів.
 5. Підтвердити свій вибір.

Оформлення замовлення дуже просте і не займає багато часу.

Хто має право витребувати довідку про несудимість?

Отримати документ з офіційними відомостями про себе з персонально-довідкового обліку може будь-яка людина, яка досягла 14-річного віку.

Які документи необхідні для оформлення довідки про несудимість?

Щоб швидко отримати документ, потрібно зібрати такі документи:

 1. Копія чи фотографія закордонного або внутрішнього паспорта, або дійсне посвідчення особи, яке необхідне у випадку отримання нового громадянства або в разі закінчення терміну дії документів попереднього громадянства.
 2. Якщо були будь-які корегування паспортних даних, наприклад, отримання нового прізвища, потрібна копія свідоцтва про зміну імені, якщо такого немає, потрібно хоча б вказати у заявці, що саме змінилося.
 3. Довіреність на юристів компанії.

Потрібно підготувати все заздалегідь, щоб пришвидшити процес оформлення. Вся отримана інформація конфіденційна. Важливо впевнитися, що всю інформацію введено правильно, номер телефону робочий, а до поштової скриньки є доступ. Фахівець компанії обов’язково передзвонить чи напише листа, щоб уточнити деталі замовлення. Оплата послуги здійснюється за допомогою банківських карт.

Апостилювання

Юридичний сервіс «Ваш документ» пропонує оформити довідку про несудимість разом із апостилем. Це штамп, який верифікує документ, тобто підтверджує його дійсність (діє для країн, які приєднались до Гаазької Конвенції 1961 року).

Скільки часу займає підготовка довідки про несудимість? Зазвичай, довідка з сервісного центру Міністерства внутрішніх справ оформлюється 1-5 робочих днів. Але потім потрібно ще проставити апостиль, перекласти на мову країни, в якій перебуває клієнт та засвідчити переклад. В особливих випадках потрібно апостилювати нотаріально завірений переклад, що займає досить багато часу. Тому в середньому процедура оформлення триває від двох до трьох тижнів. Терміни виконання потрібно уточнювати індивідуально, багато залежить від того, для якої саме країни потрібно буде зробити документ та які у неї вимоги до оформлення.

Доставка документів 

Представники компанії «Ваш документ» докладають усіх зусиль, щоб кожен клієнт отримав довідку максимально швидко. Можливі два варіанти відправки документів:

 • доставка кур’єром;
 • відправка поштою рекомендованим листом.

Стандартний термін доставки — 21 день. Але якщо довідка про несудимість потрібна терміново, цей процес реально пришвидшити. Можна оформити експрес-доставку, яка гарантує, що документ потрапить до рук замовника протягом трьох днів з того моменту, як його видадуть у Міністерстві внутрішніх справ. Є також варіант із терміном доставки до 10 днів за оптимальною ціною. Компанія «Ваш документ» надсилає документи у країни Європи та Азії, США, Канаду й інші країни світу, де проживають українці.

Які саме довідки можна оформити?

За допомогою компанії «Ваш документ» будь-який громадянин України, де б він не перебував, може оформити низку довідок із таких державних установ:

 1. РАЦС (свідоцтво або витяг про народження, витяг про розірвання шлюбу, витяг про підтвердження дошлюбного прізвища, свідоцтво про зміну імені, свідоцтво або витяг про шлюб, свідоцтво про смерть).
 2. Міністерство освіти (довідка про навчання, довідка про отримання атестата, завірення атестата чи диплома та ін.).
 3. Пенсійний фонд (довідка про отримання соціальних виплат, довідка про отримання пенсії).
 4. Міністерство внутрішніх справ (довідка про несудимість).
 5. Судові установи (виписки про судові рішення).
 6. Українське бюро лінгвістичних експертиз (експертний висновок щодо розбіжностей у написанні власних назв).

Переваги оформлення довідки про несудимість за допомогою юридичного сервісу«Ваш документ»

Компанія «Ваш документ» офіційно зареєстрована в Україні та регулярно сплачує податки у рідній країні. Її партнером є надійна грецька фірма «Ваш центр», яка успішно функціонує вже понад 10 років. Оформлення документів за допомогою компанії «Ваш документ» має вагомі переваги:

 1. Клієнт співпрацює з кваліфікованими спеціалістами, які займаються юридичними оформленнями не один рік.
 2. Для отримання довідки не потрібно залишати межі країни, а це означає, що клієнт економить свої кошти, час на дорогу, не матиме проблем із роботодавцем.
 3. У представників компанії «Ваш документ» налагоджена плідна комунікація з державними установами, тому клієнти отримують потрібні документи максимально швидко, не витрачаючи зайвих сил і нервів, як це часто буває при вирішенні бюрократичних питань.

Настала цифрова ера і час користуватися всіма благами, які вона пропонує, зокрема й замовлення довідок у режимі онлайн. Завдяки компанії «Ваш документ» усі українці, де б вони не перебували, можуть швидко оформити потрібні документи з рідної країни без зайвих зусиль. Така співпраця швидка, зручна і вигідна. Юридичний сервіс спрощує життя, беручи на себе паперову метушню і залишаючи лише приємні враження. Це суттєва допомога для всіх громадян України, які проживають за кордоном.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися