Якби гра Fortnite була веб-сайтом, вона б конкурувала з Reddit та Amazon

На запитання про найбільшу гру у світі сьогодні слід відповідати, що це Fortnite: Battle Royale. Розробка студії Epic Games стала притулком для 200 тисяч щоденних глядачів через сервіс Twitch, нараховує понад 45 млн гравців та лише в березні принесла доходу на $223 млн. Гра вже стала культурним феноменом, і з допомогою експертів порталу Tom’s Guide можна наочно зрозуміти, наскільки масштабною вона є.Fortnite

Якби Fortnite була веб-сайтом, вона б потрапила до п’ятірки найпопулярніших у США, за даними рейтингу Alexa. Нині до нього входять Google, YouTube, Facebook, Reddit та Amazon. Fortnite розмістилася б десь між Reddit та Amazon. «У США в Google більше шукають Fortnite, ніж Reddit, – каже віце-президент Tom’s Guide Джон ДеФео. – Ці пошуки різко зросли за останні два місяці. Я вважаю, Fortnite могла б конкурувати з Reddit та Amazon, якби була веб-сайтом».

Аналітики кажуть, що подібна інформація не є просто цікавим фактом. На їхню думку, на відміну від інших ігрових трендів, Fortnite залишатиметься популярною досить довго. Вона має потенціал досягнути вершин Pokemon Go, яка влітку 2016 року захопила майже всю планету, але вже за кілька місяців суттєво здала в популярності.

Експерти говорять, що довготривалості Fortnite надає кілька особливостей: вона безплатна, доступна на ПК та мобільних гаджетах, має різнокольоровий та дружній до дітей інтерфейс. Окрім цього, у грі постійно з’являються різноманітні сюрпризи та виходять великі апдейти. Аналітики припускають, що успіх Fortnite дасть поштовх новому поколінню схожих ігор в стилі «Королівської битви».