Неділя, 19 Травня, 2024

Які гаджети знадобляться у відпустці

Збираючись на відпочинок, ми уважно складаємо валізи та перебираємо речі. Бо кому ж хочеться брати те, що жодного разу не знадобиться? Те саме і з технікою. Деякі пристрої будуть незамінними на відпочинку, але є й такі, які краще залишити вдома.

Що потрібно

Якщо ви плануєте активний відпочинок, то незамінним його атрибутом буде екшн-камера. Саме вона допоможе зняти захопливі ролики та зробити неймовірні фотографії. І, на відміну від звичайного фотоапарата чи смартфона, ви можете не переживати, що вона впаде у воду чи розіб’ється. Єдине, що ціни на популярні екшн-камери GoPro кусаються: від $400 за гаджет зараз заплатити може не кожен. Проте є й альтернативи. Наприклад, камери від китайської Xiaomi. За якістю запису та міцністю корпусу вони майже не поступаються GoPro, а от коштують набагато дешевше – трохи більше $80..

Коли ж ви просто збираєтесь відвідати одне чи декілька міст, щоб насолодитися місцевим колоритом, архітектурою, відвідати музеї та галереї, екшн-камера не потрібна. В пригоді стане камерофон. Тут теж постає питання ціни, бо найкращі камери мають в основному флагмани, що коштують доволі дорого. Проте для зйомки за якісного освітлення достатньо камери на 13 Мп з автофокусом та іншими просунутими функціями. А такі доступні і в телефонах за 5-6 тис. грн. Тож майбутня відпустка може стати і гарним приводом придбати новий смартфон.

Під час проживання у готелі перед вами може постати проблема зарядки гаджетів. Бо їх буває багато, а от розеток у номерах зазвичай не дуже. Тут в пригоді стане мережевий USB-зарядник. Цей пристрій вставляється у звичайну розетку, а на виході має декілька портів, від яких можна заряджати гаджети. Залежно від вартості їх може бути від двох до шести. Цілком досить, щоб швидко зарядити все, що є.

Якщо ж ви плануєте відвідати декілька міст або йдете в похід, незамінним буде портативний акумулятор. Їхні моделі також бувають різними. Найдешевших вистачить на одне повне заряджання смартфона, а від більш дорогих можна заряджатися декілька разів. Найдорожчі моделі мають ємність 30000 мАг (тоді як найдешевші – близько 2000 мАг). Такого запасу має вистачити на всю відпустку.

Загубити на відпочинку смартфон чи гаманець – це повністю зіпсувати враження від нього. Щоб такого не сталось, скористуйтесь bluetooth-маячком, який можна прикріпити на найцінніші речі. Коли такий маячок опиниться поза встановленою зоною, то смартфон чи спеціальний пристрій попередить вас звуковим сигналом. Такі маячки знадобляться і в повсякденному житті. Наприклад, якщо ви загубите щось вдома (а таке теж часто трапляється).

Якщо ви завзятий читач, візьміть із собою в подорож електронну книгу. Так, це ще один девайс до основного багажу. Проте якщо ви зарядите читалку перед поїздкою, її не треба буде заряджати в готелі – енергії вистачить надовго. Також ви не будете читати зі смартфона чи планшета, розряджаючи їх таким чином. І, звісно, рідер менший і легший за звичайну паперову книгу. Самі лише переваги.

Що не потрібно

Навряд чи у відпустці вам знадобиться ноутбук. Ви ж не збираєтесь працювати на відпочинку? А почитати новини чи зайти в соціальну мережу можна зі смартфона чи планшета. До того ж ноутбук – це більше 1-2 кілограмів зайвої ваги.

Не варто брати із собою й професійний фотоапарат. Якщо ви не професійний фотограф чи ентузіаст-любитель, смартфона чи екшн-камери для зйомки вистачить з головою. До того ж фотокамера з аксесуарами (акумуляторами, зарядником, об’єктивом) та сумкою – це одне зайве повноцінне місце в багажі.

Якщо у вас є МР3-плеєр, його також краще залишити вдома. Музику можна слухати і з телефона (енергії на це майже не витрачається). А девайсів буде менше, і менше ризик, що ви його десь забудете.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися