Які смартфони найбільше «жарять»: рейтинг мобільників за температурою

Щоб девайс опинився у списку, потрібно було, аби користувачі провели не менше 1000 тестів.

Розробники популярного китайського бенчмарку Master Lu вирішили поглянути на продуктивність сучасних гаджетів з іншого боку – з температури. Вони опублікували рейтинг смартфонів за рівнем їхнього нагрівання. Також склали список апаратів, які виявилися найхолоднішими.

При складанні рейтингу враховувалася середня температура для кількох тисяч пристроїв. Щоб девайс опинився у списку, потрібно було, аби користувачі провели не менше 1000 тестів.

Найбільше «жарить» свого користувача Oppo Find X, який здатний прогрітися до 38,35 °C. За ним ідуть Nokia X7 2018, Smartisan Nut Pro 2 Special Edition, Sony Xperia XZ2, Xiaomi Black Shark і Nokia 6. Загалом апарати Nokia виявилися досить гарячими – у десятку потрапили відразу три моделі: Nokia X7 2018, Nokia 7 Plus і Nokia 6.

Найнижчу середню робочу температуру має Vivo Y81 з результатом у 26,69 °C. У десятку найхолодніших також потрапили Oppo A5 (26,95 °C), Vivo iQOO (28,07 °C), Huawei Enjoy 9 Plus, Oppo R17.

За середньодобовою температурою (за 24 години) найгарячішим смартфоном виявився Redmi Note 6X Hatsune Miku Limited Edition, який прогрівається до 35,21°C. Oppo Find X займає друге місце, а третє – Nokia 7 Plus. Найменшу середньодобову температуру має Vivo Y81s.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я