Магазини Vodafone відраховують на благодійність з кожної купівлі

Vodafone веде проект «Добра справа у подарунок» з 2011 року

Відтепер будь-яка купівля в магазині Vodafone автоматично стає доброю справою. Адже з кожного чека Vodafone Retail відраховує 2 гривні на благодійний проект «Добра справа у подарунок». Проект створено для допомоги дітям, які потребують кардіологічного втручання та післяопераційної реабілітації.

Vodafone веде проект «Добра справа у подарунок» з 2011 року. Останні кілька років на нього направляють кошти, які раніше виділялися на сувеніри та подарунки для партнерів і клієнтів. Ці гроші дозволили вже 133 дитям отримати допомогу і стати на шлях одужання. Впроваджуючи ініціативу у власних магазинах, оператор також прагне підвищити культуру благодійності.

Долучитись до програми може кожен, хто здійснив купівлю в будь-якому магазині Vodafone. Також клієнти Vodafone можуть обмінювати свої бонуси, отримані за програмою лояльності Vodafone Bonus, на «Добру справу».

Програма реалізована за участю Київського Міського Центру Серця, Клінічної офтальмологічної лікарні «Центр мікрохірургії ока» і Національної спеціалізованої дитячої лікарні «ОХМАТДИТ». Допомогу отримують діти з різних куточків України.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я