П’ятниця, 1 Березня, 2024

Які виробники смартфонів мали клопіт з продажами у 2016 році

htc-10-box2016 рік видався одним з найскладніших для багатьох компаній, які займаються виробництвом смартфонів, пише digitimes. Результати поставок мобільних пристроїв стали розчаруванням відразу для трьох тайванських брендів – HTC, Asus і Acer. Якщо результат роботи HTC цілком прогнозований та закономірний, то підсумки роботи того ж Asus виявилися несподіванкою.

Спочатку в плани Asus входило відвантаження 25 млн пристроїв, але за підрахунками цей показник складе лише 20 млн. Серед причин недовиконання плану експерти називають затримки з поставками Asus ZenFone 3 і зниження інтересу до продуктів компанії на ринках Китаю, Європи і США. Переоцінила привабливість своїх гаджетів і компанія Acer. Замість запланованих 10 млн смартфонів рівень поставок просів удвічі – до 5 млн.

Передбачуваним претендентом на титул «невдахи року» була компанія HTC. За підсумками роботи в нинішньому році компанії навряд чи вдасться відвантажити більше 10-12 млн смартфонів. Зменшення виробництва і поставок становить 33-44% проти минулого року, коли було реалізовано 18 млн смартфонів. Причиною фіаско названа непродумана цінова і маркетингова політика. Аналітики впевнені, що падіння продажів смартфонів HTC продовжиться і в наступному 2017 році. Змінити негативний прогноз на оптимістичний зможе тільки вихід по-справжньому масового продукту.

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися