Неділя, 19 Травня, 2024

Яким комп’ютером користується найбагатша людина світу

Засновник Microsoft Білл Гейтс, який знову очолив список найбагатших людей світу, провів сесію запитань Reddit AMA. Відповідаючи в четвертий раз на питання користувачів, він поділився думкою про майбутнє технологій, розповів про ставлення до програмування і відкрив, якими комп’ютером і ОС він користується.

Щоб довести свою особистість, Гейтс відтворив фото зі своєї молодості

Засновник Microsoft користується гаджетом Microsoft Surface Book з Windows 10. Це перший ноутбук компанії, який виявився досить популярним – першу партію розкупили за п’ять днів, зважаючи, що ціна пристрою близько $1000. При цьому Білл Гейтс зазначив, що використовує Surface Book в основному як комп’ютер, знімаючи екран кілька разів на тиждень. «Мені подобається його клавіатура більше, ніж у моєму колишньому Surface Pro», – сказав засновник Microsoft.

Що найважливіше для Гейтса

У Гейтса запитали, яку найважливішу навичку він опанував за своє життя. Він відповів, що це, можливо, читання, писання або розмірковування до того, як що-небудь сказати.

Користувачі Reddit також припустили, що одним із таких найважливіших умінь було програмування. На це Гейтс відповів: «Програмування допомагає логічно міркувати. Я був одержимий програмуванням з 14 до 19 років, і це гарний час, щоб намагатися вдосконалити вміння».

Гейтс також упевнений, що багато хто недооцінює навчання у вищих навчальних закладах. Для цікавої роботи необхідний диплом, зокрема, для наукової, технологічної, інженерної та математичної сфер. Недооціненим найбагатша людина на планеті вважає й інтереси після закінчення ВНЗ – на його думку, завжди варто багато читати і вчитися чомусь новому.

Що прогнозує Білл Гейтс

Найбільший технологічний прогрес Гейтс очікує в медицині, а також роботах, які отримають зір і маніпулятори не гірше, ніж у живої людини. Останні з’являться в найближче десятиліття, упевнений він. Через такий же термін стануть нормою операції, які проводять роботи, – вони точніші і швидші, ніж люди, а їхня робота коштує дешевше.

«Ідея заворожує – цей підхід зробить хірургічні операції більш якісними, швидкими і дешевими. Технологія, напевно, стане популярною через десяток років – поки що вона застосовувалася в основному для операцій на простаті», – зазначив мільярдер.

Гейтс також назвав три великі напрями, якими займеться суспільство в найближчі 20 років:

  • інновації в енергії, які приведуть до здешевлення і позбавлять планету від парникового ефекту;
  • прогрес у боротьбі з інфекційними захворюваннями. Гейтс упевнений, що людство подолає ці недуги або зведе їх практично до нуля;
  • інструменти, які вдосконалюють освіту.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися