Середа, 6 Грудня, 2023

Де абоненти Vodafone Україна провели березневі свята

Для зовнішнього туризму протягом довгих вихідних 5-8 березня українці обирали переважно європейські країни. Такий висновок зробили у Vodafone Україна після аналізу використання мобільного зв’язку абонентами. У топ-3 країн для короткострокових візитів серед абонентів Vodafone увійшли:

  • Польща;
  • Німеччина;
  • Угорщина.

При візитах у ці країни абоненти за поїздку використовують не більше 500 МБ і переважно телефонують в Україну на номери Vodafone. Для заощадження коштів на зв’язок оператор рекомендує користуватися для короткострокових візитів у країни Vodafone денною опцією послуги «Роумінг, як вдома». Для цього під час закордонної поїздки не потрібно нічого підключати. Послуги надаватимуться автоматично.

Для більш тривалих поїздок – більше трьох днів – підійде послуга «Роумінг, як вдома» на місяць. Вона протягом 30 днів дозволяє зберегти умови домашнього тарифу в 15 роумінгових країнах Європи – це Польща, Італія, Німеччина, Чехія, Іспанія, Португалія, Угорщина, Ірландія, Великобританія, Греція, Нідерланди, Мальта, Албанія, Румунія і Туреччина. Деталі доступні за посиланням.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися