Четвер, 30 Травня, 2024

Який смартфон найбільше придатний до ремонту – рейтинг iFixit

Відомі на весь інтернет сервісмени з порталу iFixit підбили рейтинг сучасних смартфонів з точки зору ремонту. Відремонтувати пристрій з найвищим балом можна відносно недорого: він легко розбирається, має модульну конструкцію і продається в комплекті з інструкцією з ремонту. А ось за складність розбирання та заміни деталей експерти знімали бали. На жаль, жодна з цьогорічних новинок не отримала найвищий бал.

LG G5 – 8 балів

lg-g5

Відсутність клею і невелика кількість гвинтів полегшують відкриття телефона. Багато компонентів є модульними, що спрощує їхню заміну. При пошкодженні LCD або скла необхідно замінити обидва компоненти, оскільки вони злиті разом. Така конструкція збільшує вартість ремонту.

Google Pixel XL – 7 балів

google-pixel-xl-2

У цьому флагмані Google батарея приклеєна невеликими клейкими смужками, тому її відносно просто замінити. Окрім цього, він має багато модульних компонентів, які можна міняти окремо. А ось дисплей із сенсором з’єднані в одне ціле, і його необхідно зняти, щоб дістатися решти блоків.

Аналогічні бали отримали Google Pixel, Apple iPhone 7 Plus, Apple iPhone 7, Meizu MX6

Apple iPhone SE – 6 балів

iphone-se

До акумулятора легко отримати доступ і замінити. При відкритті телефона є ймовірність пошкодити кабель Touch ID. Для відкриття необхідна фірмова п’ятипелюсткова головка Apple.

Samsung Galaxy S7/Edge – 3 бали

galaxy-s7-unlocked-us

Багато компонентів є модульними, і їх можна замінити незалежно. Переднє і заднє скло подвоює шанс розтріскування, при цьому заднє скло дуже важко зняти, щоб отримати доступ всередину пристрою. Дуже важко також замінити екран або батарею без пошкодження інших компонентів. Для заміни потрібні спеціальні інструменти.

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися