П’ятниця, 1 Грудня, 2023

Якщо світ повністю перейде на супутникові технології, екологічної нейтральності можна досягнути у 2040, а не у 2050

У нещодавньому звіті британської компанії супутникового зв’язку Inmarsat та аргентинської консалтингової компанії Globant стверджується, що світ може досягти екологічної нейтральності на десять років раніше цільової дати 2050 року. Це може статися за умови, якщо промисловість максимально використає наявні та нові космічні супутникові технології.

Дослідження стверджує, що хоча супутники вже заощаджують 2,5% загальних викидів парникових газів (ПГ), технологія має потенціал для швидкого переходу до екологічної нейтральності (екологічного нуля). Аналіз показує, що повне впровадження доступних на даний момент супутникових технологій до 2030 року дозволить досягти 9% скорочення глобальних викидів. З повним впровадженням нових технологій супутникові технології можуть скоротити глобальні викиди до 18%.

Комерційний і цифровий директор Inmarsat Джат Брейнч пояснила, як супутникові технології допомагають галузям ставати більш екологічними.

Перші сонячні батареї були розроблені, щоб допомогти Міжнародній космічній станції працювати. Технологія GPS має величезний вплив на маршрутизацію потоків вантажів та транспорту.

Якщо просто взяти технології, які зараз надають супутники, одні лише вони забезпечують скорочення викидів CO2 на 1,5 мільярда тонн.

Якби такі технології, як інтелектуальні лічильники та планування маршрутів, які перешкоджають людям використовувати енергію неефективним способом, були повністю запроваджені, це збільшило б ці 1,5 мільярда тонн до 5,5 мільярдів тонн. Ось звідки можна отримати 9% економії викидів.

Можна додати ще 9% скорочення викидів від нових технологій, які з’являться дуже скоро.

Отримавши скорочення викидів на 18%, експерти вважають, що досягти нульового рівня викидів до 2040 року, а не до 2050 року є цілком реальним.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися