Якщо ви ще на Windows 7/8 і маєте Steam – у вас залишилося дев’ять місяців часу

Після оголошеної дати користувачі, які все ще використовують Windows 7 або 8, втратять доступ до клієнта Steam і всіх пов’язаних ігор і функцій.

Steam підтвердив, що припиняє підтримку двох застарілих операційних систем Microsoft до кінця 2023 року. Окрім Windows 7 і Windows 8, ця зміна також вплине на користувачів, які все ще використовують системи Windows 8.1. Офіційна дата завершення підтримки, оголошена Steam, – 1 січня 2024 року, тобто за дев’ять місяців.

Після оголошеної дати користувачі, які все ще використовують Windows 7 або 8, втратять доступ до клієнта Steam і всіх пов’язаних ігор і функцій.

В оголошенні перелічено кілька причин, які призвели до того, що Steam довелося відключити ці операційні системи. Однією з причин став Chrome. Безперебійне функціонування останніх кількох версій клієнта Steam і нових функцій, які він пропонував, залежало від вбудованої версії браузера Google Chrome. Однак Google Chrome більше не оновлюється для Windows 7 і 8. Крім того, Steam також уточнює, що оновлення безпеки для майбутніх версій вимагають, щоб комп’ютер використовував операційні системи Windows 10 або Windows 11.

Рішення Steam офіційно припинити підтримку старих операційних систем не здивувало багатьох, враховуючи, що Microsoft припинила випуск оновлень і програмних виправлень для Windows 7 і 8.

Дані опитування апаратного та програмного забезпечення Steam за лютий 2023 року показують, що більшість користувачів Steam (64,68%) використовують Windows 10 для доступу до клієнта Steam. Остання операційна система Microsoft — Windows 11 — збільшує свою частку ринку з лише 24,22% у жовтні 2022 року до 33,27% у лютому 2023 року. На противагу цьому, відсоток Windows 7 і Windows 8.1 користувачів наразі становить 0,36% і 0,10% відповідно.

Однак якщо нещодавно в жовтні 2022 року Steam досяг рекорду в понад 30 мільйонів одночасних користувачів, то навіть відносно невеликий відсоток користувачів дає значні цифри. Математично це також означає, що майже 600 000 осіб із 30 мільйонів можуть використовувати системи Windows 7 або 8.

Якщо ви належите до тих 600 000 користувачів Steam, які все ще тримаються Windows 7 або 8, саме час оновити свою систему до однієї з новіших версій Windows.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я