Середа, 29 Травня, 2024

Який смартфон можна буде відремонтувати через сім років? Pixel 8 – обіцяє Google

Шукаєте телефон, який можна буде відремонтувати навіть через пів десятиліття після його купівлі? Вам варто розглянути Pixel 8. Google щойно пообіцяв сім років доступності запчастин для Pixel 8.

Такий добровільний крок Google зробив для того, щоб уникнути примусу від законодавців. Адже найближчим часом у Каліфорнії, яка є одним з економічно найбільших штатів США, мають прийняти закон про право на ремонт. Цей закон вимагатиме від компаній пропонувати запасні частини (а також інструменти і документацію) протягом щонайменше семи років після останньої дати виробництва моделі або типу продукту. Закон, швидше за все, не набуде чинності до 1 липня 2024 року, але Google, схоже, все одно діє на випередження.

«Запчастини будуть доступні протягом семи років. Це частина нашого зобов’язання», – сказала Соня Джобанпутра, директор із управління продуктами Google виданню Android Authority. – [Нам] потрібно зробити наші запчастини доступними, щоб ви могли зберегти своє обладнання так довго».

Тим часом, Google не пропонує жодного способу ремонту свого смарт-годинника Pixel Watch. При поломці цей девайс очікує лише заміна на новий.

Обіцянка Google про семирічне оновлення також включає «оновлення ОС, безпеки та оновлення функцій» до 2030 року. Але деталей про неї пошуковий гігант не розкриває, тому залишаються запитання щодо того, що ця обіцянка насправді означає для кінцевих користувачів.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися