Японська компанія планує видавати зарплату в біткоїнах

Прихильники зарплати в криптовалюті будуть додатково отримають премію на 10% від суми, перерахованої роботодавцем у криптовалюту

Поки Bitcoin б’є рекорди вартості так, що її невідомий розробник став 44 найбагатшою людиною світу, в Японії починають видавати зарплату у біткоїнах.біткоїнах

Компанія GMO Internet, чия діяльність зосереджена навколо інтернет-стартапів і криптовалютних операцій, з лютого 2018 року введе біткоїн-виплати для своїх робітників. Мова йде про еквівалентну кількість біткоїнів на суму до $890. Її нараховуватимуть за актуальним курсом.

«Наші співробітники зможуть отримувати зарплату в біткоїнах, якщо вони цього захочуть. Таким чином ми сподіваємося досягти вдосконалення навичок поводження з криптовалютою, які будуть формуватися на основі індивідуального досвіду кожного із співробітників», – пояснили у GMO Internet своє рішення.

Мінімально допустимий розмір виплати в біткоїнах для співробітників GMO Internet складе $88. Прихильники зарплати в криптовалюті будуть додатково отримають премію на 10% від суми, перерахованої роботодавцем у криптовалюту.

Сьогодні Bitcoin менше схожа на валюту, а більше використовується як засіб для інвестицій. Для заміни звичних грошей у цієї криптовалюти є кілька суттєвих недоліків, серед яких – довгий час транзакцій, висока вартість транзакцій, а також висока волатильність. Останнє означає значні стрибки курсу: за цей рік Bitcoin коштував як $800, так і $19 000.