Неділя, 25 Лютого, 2024

Про що пишуть 26 серпня

Смартфони позбавляють мобільних операторів доходу
Смартфони можуть зіграти злий жарт з операторами мобільного зв’язку. Перше півріччя 2014 року продемонструвало, що зростаючий дохід від мобільного інтернету на «розумних» пристроях перестав покривати заробітки від надання контент-послуг та інших сервісів для звичайних мобілок, які падають, пише Капітал.

«Частіше доїти і рідше годувати …»
Уряд встановив жахливий розрив між вартістю використання РЧР для операторів мобільного зв’язку та іншими користувачами. Учасники «великої трійки» вже попередили, що чим вище опиняться їхні витрати на отримання ліцензій, тим менше коштів вони зможуть інвестувати в їхнє освоєння, пише ProIT.

Якими будуть нові смартфони
Нові формати бюджетних смартфонів випускаються для того, щоб урізноманітнити ринок, який переживає кризу. Яскравими прикладами таких гаджетів нового покоління є модульний смартфон Project Ara і смартфони на Firefox OS, пише Газета.ру.

Експрес-огляд BlackBerry Q10 і BlackBerry Internet Service
ITC.ua пропонує подивитися, наскільки актуальною є BIS і що може запропонувати користувачам один з найдоступніших смартфонів на платформі BlackBerry 10 – Q10, оснащений механічною клавіатурою.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися