Понеділок, 15 Квітня, 2024

Японський мільярдер шукатиме подругу для польоту на Місяць у форматі телешоу

Японський мільярдер Юсаку Маедзава, який викупив усі місця на першому в історії комерційному польоті до Місяця, не хоче мандрувати наодинці. Він хоче подорожувати з жінкою, а знайти її планує в незвичному для технологічної сфери форматі – у формі телешоу.

Про свій намір бізнесмен оголосив у своєму твіттері. Шоу отримало назву Full Moon Lovers, і його проведе компанія AbemaTV. Їй належить однойменний стримінговий сервіс, де буде проходити трансляція.

До участі в шоу допускаються учасниці старші 20 років, які повинні бути яскравими і позитивними особистостями. Вони також зобов’язані цікавитися космічними польотами і бути готовими взяти участь у підготовці до експедиції.

Заявки на участь у конкурсі приймаються до 17 січня. У лютому-березні Маедзава проведе ряд зустрічей з обраницями, після чого оголосить про свій вибір. Як саме транслюватиметься шоу, не уточнюється.

У вересні 2018 року Маэдзава заявив про плани відправитися в космічний політ навколо Місяця на кораблі Big Falcon Rocket. Бізнесмен заявив, що це була мрія всього його життя. Він також заявив про бажання взяти в політ від шести до восьми художників, які напишуть картини про їхні подорожі. Політ заплановано на 2023 рік.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися