Понеділок, 24 Червня, 2024

Додатки Android можна створювати без програмування, надиктовуючи їхній текстовий опис

Утиліта Text2App дозволяє стати програмістом додатків для Android просто описуючи їх. Цей фреймворк від науковців Університету Каліфорнії та Університету Бангладешу використовує штучний інтелект, щоб перетворювати текстовий опис функцій додатку на його програмний код. Вони сподіваються, що їхнє рішення зробить програмування більш доступним.

Вчені вже тривалий час намагаються спростити написання програм до опису їхніх функцій, а безпосереднє створення коду виконує сам комп’ютер. Однак існуючі технології дозволяють створювати лише невеликі програми розміром до сотні рядків коду.

Щоб створити перекладач з людської мови на програмний код розробники Text2App розробили проміжну формальну мову програмування та компілятор, який може конвертувати компактне представлення в програмний код. Далі вони навчили штучний інтелект перекладати текстовий опис звичайною мовою на цей проміжний формат, який потім компілюється в додаток.

Розроблене рішення дозволяє створювати повноцінні мобільні додатки. Наразі для роботи Text2App потрібно надавати опис англійською мовою.

Дослідники самі не знають меж своєї технології, тому вони запрошують до її тестування спільноту відкритого програмного забезпечення. Розробники також сподіваються, що їм вдасться залучити такі технології глибокого машинного навчання як GPT-3, щоб створювати ще більш складніші додатки.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися