Субота, 20 Квітня, 2024

YouTube буде експериментувати лише на платних користувачах

Найбільший відеохостинг планети YouTube змінив свою політику розповсюдження нових функцій. Нові опції, які ще знаходяться в тестовому режимі, будуть віднині доступні лише користувачам з платним акаунтом. Від користувачів YouTube Premium буде залежати, чи запровадять розробники чергову функцію публічно, чи експеримент провалиться, і функцію відхилять.

Сторінка з новими функціям доступна за адресою youtube.com/new. На ній з’явилася фраза «На обмежений період користувачі Premium можуть спробувати нові функції, над якими ми працюємо. Діліться своїми враженнями з нами, щоб допомогти нам побудувати кращий YouTube».

Наразі доступно три експериментальні функції – голосовий пошук у Chrome, фільтр тем різними мовами, додаткові опції відтворення відео у додатку для iOS.

Раніше YouTube також експериментував з функціями на обмеженому колі користувачів. Але такі юзери обиралися випадковим чином, і серед них були як користувачі звичайного безкоштовного акаунту, так і користувачі платного сервісу YouTube Premium.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися