П’ятниця, 1 Березня, 2024

Як швидко прокручувати фотографії в Windows 10

Вбудований у Windows оглядач фото дозволяє переміщуватися між кадрами за допомогою натиснення стрілок. Але набагато швидше можна гортати фотографії, якщо змінити налаштування коліщатка миші в цьому додатку. Щоб змусити колесо миші прокручувати список фото замість масштабування поточного фото.

За замовчуванням, коли зображення відкрито в стандартному оглядачі фотографій Windows при використанні коліщатка миші знімок або збільшується, або зменшується.

Щоб змінити функцію коліщатка миші в додатку, спочатку відкрийте цей стандартний оглядач фото у Windows 10. Для цього відкрийте меню “Пуск” знайдіть в ньому «Фотографії».

Після запуску програми в правому верхньому куті натисніть на три точки. У цьому меню, що відкриється, виберіть «Налаштування» і прокрутіть список опцій вниз до розділу “Перегляд і редагування”.

У нижній частині цього розділу, в підрозділі “Колесо миші”, включіть опцію “Переглянути наступний або попередній елемент”. Колесо миші тепер буде переміщатися між зображеннями у папці.

Прокрутіть вгору коліщатком миші, щоб переглянути попередню фотографію, або прокрутіть вниз коліщатком миші, щоб перейти до наступної фотографії.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися