Художник перетворив 12,3 млн символів програмного коду Bitcoin на картини

Рішення про розділення роботи на 40 окремих елементів також не просте – це символ децентралізованої природи Bitcoin

Художник Бен Гентіллі витратив три роки, щоб зробити програмний код найбільшої криптовалюти світу зрозумілим кожному, бо він торкається почуттів. Він переніс 12,3 млн символів коду в 40 картин у рамках проекту Robert Alice. Загальна назва твору – «Портрети розуму».

Картини створено за допомогою спеціального механізму, який наніс на кожне полотно понад 300 000 символів. Автор називає результат цифровим відбитком, який перенесли в мистецтво.

«Основною ідеєю проєкту було «Як зробити щось зі сфери Bitcoin реальною культурною цінністю», – каже Гентіллі. – Я щоразу повертався до кодової бази, тому що це основа культури Bitcoin».

Рішення про розділення роботи на 40 окремих елементів також не просте – це символ децентралізованої природи Bitcoin. Ця криптовалюта не має якоїсь єдиної установи, що її випускає.

Гентіллі вже продав перші 20 елементів колекціонерам у всьому світі. Точно відомо, що деякі з них доправили до Швейцарії та Саудівської Аравії. Нині митець сподівається продати решту 20 елементів публічно.

Сам Гентіллі є ентузіастом Bitcoin й активно нею торгує. Саме ця криптовалюта допомогла йому профінансувати власне мистецтво після того, як він полишив основну роботу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я