Субота, 24 Лютого, 2024

Художник перетворив 12,3 млн символів програмного коду Bitcoin на картини

Художник Бен Гентіллі витратив три роки, щоб зробити програмний код найбільшої криптовалюти світу зрозумілим кожному, бо він торкається почуттів. Він переніс 12,3 млн символів коду в 40 картин у рамках проекту Robert Alice. Загальна назва твору – «Портрети розуму».

Картини створено за допомогою спеціального механізму, який наніс на кожне полотно понад 300 000 символів. Автор називає результат цифровим відбитком, який перенесли в мистецтво.

«Основною ідеєю проєкту було «Як зробити щось зі сфери Bitcoin реальною культурною цінністю», – каже Гентіллі. – Я щоразу повертався до кодової бази, тому що це основа культури Bitcoin».

Рішення про розділення роботи на 40 окремих елементів також не просте – це символ децентралізованої природи Bitcoin. Ця криптовалюта не має якоїсь єдиної установи, що її випускає.

Гентіллі вже продав перші 20 елементів колекціонерам у всьому світі. Точно відомо, що деякі з них доправили до Швейцарії та Саудівської Аравії. Нині митець сподівається продати решту 20 елементів публічно.

Сам Гентіллі є ентузіастом Bitcoin й активно нею торгує. Саме ця криптовалюта допомогла йому профінансувати власне мистецтво після того, як він полишив основну роботу.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися