Субота, 20 Квітня, 2024

YouTube готує опцію для жінок: вони зможуть повторити макіяж з відео без косметики

Один із найпопулярніших жанрів YouTube – бьюті-відео, на яких блогери розповідають про прийоми нанесення макіяжу. Скоро глядачки зможуть не лише дивитися, а й повторювати ці поради. Для цього Google запускає інструмент віртуальної реальності, в якому можна буде спробувати отримати такий же грим, як у відеоролику, не витрачаючи спершу купу грошей на косметику.

Інструмент віртуального макіяжу називається AR Beauty Try-On, і розробники кажуть, що він пристосований для всіх відтінків шкіри. Сервіс поки що знаходиться в альфа-режимі і проходить тестування на дочірній платформі Google FameBit. Партнером виступає M.A.C Cosmetics, а повноцінний запуск для брендів та рекламодавців очікується цього літа.

У Google кажуть, що близько 30% учасників тестування спробували нову можливість, яку їм надали в додатку YouTube для iOS. Вони провели в середньому 80 секунд, пробуючи різну губну помаду.

Пошуковий гігант вже має серйозного конкурента на цьому ринку. Це додатки від брендів L’Oreal’s та YouCam. У Google сподіваються, що зможуть зайняти значну частку, запропонувавши рекламодавцям та виробникам косметики майже 2 млрд активної аудиторії YouTube.

Google планує зміни в рекламі також інших типів товарів. Для цього компанія пропонує рекламодавцям створювати віртуальні тривимірні моделі речей. Користувачі зможуть покрутити їх, змінити масштаб, запустити анімацію, зазирнути у внутрішню конструкцію та загалом ретельніше роздивитися перед купівлею. Новий інструмент називається Swirl і буде доступний через платформи Display та Video 360.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися