Субота, 15 Червня, 2024

YouTube Music тестує постійний мініпрогравач, який неможливо прибрати

YouTube Music зараз тестує досить значні зміни у своєму мініплеєрі. Користувачі тепер більше не можуть провести пальцем по мініплеєру вниз, щоб видалити та очистити поточну чергу.

Мініпрогравач у YouTube Music для Android та iOS востаннє змінювався у 2020 році завдяки ширшому редизайну екрана «Зараз грає».

У версії 2023 року обкладинка, назва пісні та виконавець все ще відображаються ліворуч, але «Відтворити» та «Далі» праворуч замінено кнопкою, яка відкриває меню трансляції та відтворення/паузу.

В оновленому YouTube Music додано можливість гортати ліворуч/праворуч для наступного/назад, причому остання функція є новою. Однак, роблячи це, ви більше не можете провести пальцем по міні-плеєру вниз, щоб видалити та очистити поточну чергу.

До 2020 року в YouTube Music була кнопка відтворення та «x», щоб закрити. Коли він порожній, YouTube Music скаже «Нічого не відтворюється» та покаже сірий квадрат.

Імовірно, цей жест вниз було видалено, щоб не заважати гортати треки наступний/назад. Однак початкова реакція на нововведення здебільшого негативна, оскільки зараз немає іншого способу очистити чергу, окрім початку нової пісні.

Новий міні-програвач у YouTube Music ще не широко розповсюджений і наразі проходить A/B тестуванні з деякими користувачами. Якщо відгуки буде достатньо негативними, YouTube Music може не запустити його та переглянути дизайн.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися