Понеділок, 22 Липня, 2024

YouTube почав боротися з тими, хто купує платну підписку дешевше

YouTube уже майже зробив так, що для перегляду відео без реклами доведеться платити. Нещодавно відеохостинг почав боротися з тими, хто шукає способи платити менше. YouTube припиняє кмітливі способи отримати дешевшу підписку Premium.

Оскільки вартість підписки на YouTube залежить від регіону, деякі глядачі намагалися заощадити гроші, використовуючи службу VPN, щоб підробити своє місцезнаходження під час підписки на Premium.

Люди підключаються до серверів VPN в Україні, Туреччині, Індії, Аргентині та на Філіппінах, щоб уникнути вищої плати за підписку у своїй країні. Наприклад, у Великій Британії Premium виставляється в розмірі 12,99 фунтів стерлінгів на місяць, але реєстрація під час підключення до VPN-сервера в Україні коштувала одному користувачеві лише 2,30 фунтів стерлінгів на місяць.

Однак шквал останніх публікацій користувачів на Reddit показує, що YouTube раптово скасовує дешевші підписки Premium, ініційовані через VPN. Один користувач Reddit звернувся до служби підтримки клієнтів за поясненнями, на що YouTube сказав, що передплатник «переїхав» не в те місце, де він зареєструвався. Зокрема, цей передплатник використовував українську VPN для реєстрації в Великій Британії та YouTube, ймовірно, помітив зміну місцезнаходження, яку можна ідентифікувати за різними IP-адресами та підписами пристроїв, пов’язаних з обліковим записом Google.

Хоча сплата нижчої комісії може здатися етичною порівняно з блокуванням реклами, клієнти, які зіткнулися з раптовим припиненням свого облікового запису, можуть відновити своє членство, сплативши локально.

Щоб запобігти зловживанням цією лазівкою, YouTube тепер вимагає, щоб користувачі використовували місцеву картку для реєстрації в Premium, таким чином не дозволяючи людям, наприклад, оплачувати через український VPN за допомогою американської картки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися