Як в Adobe Reader поставити свій підпис у PDF-файлі

Підпис можна зберегти в Adobe Reader, щоб у майбутньому документи можна було підписувати у два кліки мишкою.

Документообіг поступово переходить в електронний формат, і дедалі більше документів оформляються та підписуються виключно в цифровому вигляді. Матеріали в PDF можна підписувати за допомогою Adobe Reader.

Спершу оформіть передплату на Adobe Reader (близько $160 на рік) – це програма , яка дозволяє редагувати файли PDF. Після інсталяції Adobe Reader відкрийте документ, який треба підписати. У меню в правій частині екрана знайдіть опцію «Заповнити та підписати». Якщо ви підписуєте документ за себе – натисніть «Заповнити та підписати». Якщо за іншу особу – клацніть «Запитати підписи».

У самому документі PDF клацніть на поле, де повинен бути підпис, та натисніть іконку «Підписати» у вигляді ручки. У меню, що з’явиться, натисніть «Додати підпис», після чого вкажіть файл зі своїм підписом або намалюйте його.

Мишкою точно виставте позицію розміщеного підпису. Збережіть документ PDF з внесеними змінами. Підпис можна зберегти в Adobe Reader, щоб у майбутньому документи можна було підписувати у два кліки мишкою.

Популярні записи:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я