Субота, 25 Травня, 2024

YouTube почне показувати, скільки людей дивиться відео одночасно з вами

Найближчими тижнями на YouTube з’явиться нова можливість, з якою кожен зможе бачити поточну популярність відео. Сервіс працює над лічильником, який показуватиме, скільки людей дивляться ролик у той самий момент, що і ви.

YouTube

Нова функція поки що знаходиться в тестовому режимі та доступна обмеженій кількості користувачів Android. Ті, хто потрапив у програму тестування, тепер бачать під заголовком відео лічильник поточних переглядів. Це виглядає приблизно так само, як звичний лічильник переглядів для прямого ефіру, але працює для вже завантажених файлів.

Розробники кажуть, що нова можливість також буде корисною творцям контенту. Вони краще орієнтуватимуться в популярності своїх матеріалів і бачитимуть, коли відео почне розповсюджуватися в інтернеті.

Нещодавно в мобільному додатку YouTube для iOS та Android також з’явився вбудований месенджер, який дозволяє легко обмінюватися відеороликами з друзями. Користувачі можуть відповідати на запропоновані відео, а також додавати відео від себе, натиснувши на значок плівки. Функція кнопки «Поділитися» в YouTube дозволяє вибрати одержувачів у списку контактів. Також можна отримати пряме посилання на відео і додати нових друзів до обговорення.

Аудиторія YouTube сьогодні складає більше мільярда людей. Це майже третина всіх користувачів інтернету. Мільярди переглядів і сотні мільйонів годин відтворення – така щоденна статистика сайту. Серед жителів США у віці від 18 до 49 років мобільний додаток і сайт популярніші, ніж будь-яка американська мережа кабельного телебачення.

На мобільні пристрої припадає більше половини переглядів, а сайт YouTube локалізований у більш ніж 88 країнах. Інтерфейс YouTube перекладений на 76 мов світу. Тобто 95% користувачів інтернету можуть користуватися сайтом рідною для себе мовою.

Кількість авторів, чий річний дохід на YouTube вимірюється шестизначними цифрами, за рік зросла в півтора раза. У YouTube-студіях у Лос-Анджелесі, Нью-Йорку, Лондоні, Токіо, Сан-Паулу і Берліні проводяться освітні програми і семінари для авторів.

З 2007 року відеосервіс виплатив партнерам, які заявили права на свої ролики, близько двох мільярдів доларів. Системою Content ID користуються понад 8000 партнерів, серед яких великі мережеві мовні компанії, звукозаписні студії і кіностудії. Усі вони заявили права більш ніж на 400 мільйонів роликів. У системі Content ID зберігається понад 50 мільйонів активних цифрових відбитків. Це найбільша база даних такого роду у світі. Вона навіть отримала премію «Еммі».

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися