YouTube показуватиме рекламу під час паузи на телевізорі

Реклама під час паузи відео YouTube відображатиметься як банер навколо відео, і її можна видалити, натиснувши кнопку «відхилити».

YouTube запускає на телевізорах 30-секундну рекламу, яку не можна пропускати. Довші рекламні ролики відображатимуться замість двох послідовних 15-секундних рекламних роликів. Компанія також показуватиме рекламу, коли користувач ставить відео на паузу.

30-секундна реклама буде доступна для рекламодавців через YouTube Select – спеціальну рекламну платформу, націлену на п’ять відсотків найпопулярнішого контенту YouTube. YouTube стверджує, що 70 відсотків показів YouTube Select відбувається з телевізорів, що робить його ідеальною платформою для більш довгих оголошень.

YouTube також оголосив, що почне тестувати рекламу, яка з’являється, коли глядач ставить відео на паузу на підключеному телевізорі. Це схоже на функцію рекламної паузи, запровадженої сервісом потокового стримінгу Hulu кілька років тому, і яку YouTube назвав «призупинити». Реклама під час паузи відео YouTube відображатиметься як банер навколо відео, і її можна видалити, натиснувши кнопку «відхилити».

YouTube не згадує, коли саме запровадять кожну з цих змін — 30-секундну рекламу, яку не можна пропустити, і рекламу, яку показують поки відео на паузі.

Нагадаємо, нещодавно YouTube розпочав експеримент, в якому не дозволяє дивитися відео користувачам, що використовують блокувальник реклами у своєму браузері.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я