Четвер, 30 Травня, 2024

YouTube тестує «переїзд» заголовків та коментарів у сайдбар

Хоча його зовнішній вигляд оновлювався протягом багатьох років, основний дизайн веб-сайту YouTube не змінювався кардинально протягом тривалого часу. Однак у новому тесті YouTube.com зазнає серйозних змін, які переміщують ключові елементи на бічну панель, і, здається, це нікому не подобається.

За останні кілька днів багато користувачів YouTube помітили абсолютно новий дизайн відеоплеєра сайту. Замість того, щоб бачити опис відео під відеопрогравачем, ця інформація переміщується в праву частину екрана з коментарями внизу.

На місці, де раніше знаходився опис, новий дизайн YouTube тепер показує помітні рекомендації відео, які набагато більші, ніж раніше.

Можливо, найбільш приголомшливою зміною є те, що заголовок також переміщено на бічну панель, що означає, що між рекомендаціями відео та відео, яке ви активно переглядаєте, практично немає поділу. Раніше рекомендації відображалися на бічній панелі, а назва, опис і коментарі займали місце під відео.

Декілька прикладів нового дизайну:

Поки що сприйняття нового дизайну було негативним. Користувачі дуже активно висловлювалися щодо ненависті до нового вигляду, а деякі навіть зазначали, що це робить YouTube.com трохи схожим на деякі інші онлайн-сайти з відео.

Однак YouTube підтвердив, що поки що це лише тест. Він, звичайно, досить широко доступний, але він поки що не для всіх. І, враховуючи відгуки, цілком ймовірно, що цей дизайн не перетне фінішну пряму. Користувачі можуть офіційно надіслати відгук про оновлений дизайн бічної панелі через веб-сайт.

Що ви думаєте про цей новий вигляд YouTube.com?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися