В Android 13 шпалери менше сліпитимуть вночі

Нова можливість зменшує яскравість ваших шпалер, щоб очам було легше сприймати екран. Ця функція буде додатковою і не буде обов’язковим елементом режиму сну.

Наступна версія Android покращить зручність використання смартфона в темному приміщенні. Телефони з Android 13 будуть затемнювати фоновий малюнок разом. Ця функція буде частиною нічного режиму в налаштуваннях цифрового благополуччя Android.

Нова можливість зменшує яскравість ваших шпалер, щоб очам було легше сприймати екран. Ця функція буде додатковою і не буде обов’язковим елементом режиму сну. Неясно, наскільки саме затемнятимуться шпалери, але в коді цієї опції є параметри 25%, 50% і 100%. Можливо, смартфон дозволить вибирати певний рівень затемнення за графіком.

Рівень затемнення 100% – це чорний екран, але 50% здається гарною комбінацією для того, щоб все ще бачити шпалери та полегшити їхнє сприйняття вночі. Незрозуміло, чи буде функція працювати циклічно, затемнюючи до вибраного рівня, чи вона просто активується в певний час. Наприклад, можна вибрати, щоб фон був тьмяним на 75%, але для зменшення до цього рівня потрібно близько години.

На відміну від функції «Bedtime Mode» у відтінках сірого, функція затемнення дозволить бачити колір фонового зображення, не осліплюючи вас посеред ночі.

За останні роки функції цифрового благополуччя Google Digital Wellbeing розширилися. Тепер є варіанти активації режиму «Не турбувати» за розкладом або вимкнення постійно активного дисплея телефону протягом певних годин.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я