Понеділок, 15 Квітня, 2024

YouTube запускає безкоштовний перегляд фільмів, але дивитися доведеться не лише їх

Найбільший сервіс відеохостингу планети YouTube запропонував користувачам онлайновий безкоштовний перегляд фільмів. Але безперервно насолоджуватися улюбленими кінокартинами не вийде – їх перериватимуть рекламні вставки.

Зараз за подібною схемою доступні вже близько 100 фільмів, зокрема, така класика, як «Рокі» та «Термінатор», а також відносно нещодавні та маловідомі «Агент Коді Бенкс» та «Охоронець зоопарку». Директор YouTube з продакт-менеджменту Рохіт Дхаван говорить, що в майбутньому список фільмів розшириться.

Перше відео на YouTube завантажили 23 квітня 2005 року, а сьогодні кількість користувачів цього сервісу перевищує 1,3 млрд. Щохвилини вони завантажують на сервери цього відеохостингу до 300 годин відео. Щодня Youtube відвідують 30 млн користувачів, які переглядають майже 5 мільярдів відеороликів. У середньому 8 із 10 людей віком 18-49 років дивляться YouTube, і до 2025 року половина глядачів віком до 32 років відмовиться від послуги платного телебачення. Майже 6 із 10 осіб віддають перевагу онлайн-платформі для перегляду телебачення. Загальна кількість годин перегляду відео на YouTube щомісяця – 3,25 мільярда. Середній сеанс мобільного перегляду триває більше 40 хвилин. Це більш ніж на 50% більше проти аналогічного періоду минулого року.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися