Субота, 20 Квітня, 2024

Із серпня власників комп’ютерів з Windows 8 та Windows 10 x32 очікують проблеми з Google Drive

Додаток Google Drive скоро більше не працюватиме на комп’ютерах з Windows 8 і 8.1. Також припиняється підтримка Windows 10, але поки лише тільки її 32-розрядних версій. Додаток перестане працювати в серпні, і користувачі комп’ютерів з цими ОС ризикують отримати проблеми з доступом до своїх фотографій та документів, збережених у «хмарі» Google.

Клієнт Google Drive дозволяє синхронізувати файли та папки на комп’ютері Windows з хмарним сховищем Google. Він також використовується для резервування фотографій і відео в додатку Google Photos.

Починаючи із серпня користувачі Windows 8/8.1 або ті, хто використовує 32-розрядну версію Windows 10, не зможуть використовувати програму для синхронізації або резервного копіювання своїх файлів через програму.

Це оновлення не означає, що постраждалі користувачі не можуть використовувати Диск у своїх браузерах. Поки що для Windows 8 є актуальні версії браузерів, тому Google Drive залишиться доступним у вигляді вебверсії. Зникне лише можливість синхронізувати свої файли.

Microsoft уже тривалий час припинила оновлення безпеки і технічну підтримку для застарілих операційних систем Windows 8/8.1. У лютому Google випустив першу версію Chrome, яка не підтримує Windows 7 і Windows 8/8.1. Mozilla Firefox також планує припинити оновлення безпеки для Windows 7 і Windows 8/8.1 наступного року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися