Субота, 24 Лютого, 2024

Смартфони Android навчилися впізнавати людей з потилиці

Стандартний додаток галереї в Android уже багато років автоматично визначає людей на фотографіях. Але нещодавно Google Photos навчився розпізнавати людей, навіть якщо не видно їхнього обличчя. Це відбувається незалежно від того, чи ці фотографії завантажені в Google Photos кілька днів тому чи кілька років тому.

Поки невідомо, як саме Google Photos упізнає людину, коли її обличчя не видно. Це може бути випадок, коли Google створює цілу тривимірну модель голови людини на основі відео та інших фотографій із частковим обличчям і таким чином розпізнає його унікальну форму голови, волосся та інші особливості, наприклад, лисину.

Google також може аналізувати інші прикмети людини на нещодавніх фотографіях. Наприклад, якщо власник смартфона Android зробив серію фотографії якоїсь людини приблизно в одному місці та один час, ця людина з великою ймовірністю буде одягнена у той самий одяг, перебувати у тому самому місці.

Google помічає людину, яку він розпізнав з потилиці, дещо інакше, ніж на звичайних фотографіях із розпізнаванням по обличчю. Тег відображається з повідомленням «обличчя, доступне для додавання». Тож Google, схоже, залишає фінальне рішення по виставленню мітки на людину. Додаток виконує роботу, але все ще сигналізує, що це може бути не на 100% правильно. Користувач може торкнутися знімка, щоб змінити позначену на ньому особу, якщо вона неправильна, або взагалі видалити тег.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися