П’ятниця, 12 Липня, 2024

Як на Android керувати оновленням окремих додатків

internet connection by smart phone

Автоматичний апдейт програм не завжди гарна річ – розробник може змінити інтерфейс, прибрати важливі саме для вас функції тощо. Бути певним, що додатки не піднесуть раптових сюрпризів, можна, відключивши автоматичне оновлення. Багато користувачів Android знають, як це можна зробити для всіх програм з Google Play. Але апдейтами також можна керувати для окремих додатків.

Для цього відкрийте на мобільнику клієнт Google Play та натисніть на іконку меню у верхньому лівому кутку. У списку, що з’явиться, виберіть «Мої програми та ігри». Магазин відкриє список завантажених вашим акаунтом додатків. Знайдіть у цьому переліку програму, для якої ви хочете вимкнути автоматичне оновлення, і тапніть на ній. Магазин перенесе вас на сторінку цього додатка, де треба тапнути на іконку меню у вигляді трьох точок. Зніміть опцію «Автоматичне оновлення».

Щоб вимкнути оновлення всіх програм з Google Play, зайдіть у магазин та відкрийте його меню. Перейдіть до налаштувань та в розділі «Загальні» вимкніть автоматичний апдейт.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися