Із трейлеру Call of Duty: Black Ops стало відомо, коли та в якому регіоні стартують продажі PlayStation 5

Sony PlayStation 5 – приставка наступного покоління, яка обіцяє нові небачені досягнення ігрової графіки

Sony спершу запустить продажі PlayStation 5 в Північній Америці. Такий натяк можна побачити у свіжому трейлері Call of Duty: Black Ops. Також відома дата початку продажів.

Наприкінці ролику з’являється повідомлення, що Call of Duty: Black Ops буде доступною на PS4 з 13 листопада. Версія для PS5 буде продаватися в США та Канаді, а продажі стартують на початку зимового святкового сезону 2020 року. Це лише припущення, яке базується на тому, що Call of Duty: Black Ops уже повністю готова, і її запуск стримує лише відсутність самої консолі.

Сезон зимових свят зазвичай відноситься до часу перед католицьким Різдвом і часто означає четвертий квартал року з жовтня по грудень. Саме в цей період PlayStation 5 має почати продаватися в Північній Америці. Гравці в інших країнах світу отримають її не раніше грудня.

Версію, що PlayStation 5 перший час буде ексклюзивом для Північної Америки, підтримує те, що зареєструвати попереднє замовлення на приставку можуть лише жителі цього регіону.

Sony PlayStation 5 – приставка наступного покоління, яка обіцяє нові небачені досягнення ігрової графіки. Переважно це має статися за рахунок переходу з жорсткого диску на SSD. Також приставка отримує сучасне залізо у вигляді 8-ядерного процесора AMD Zen 2 з частотою 3,5 ГГц, відеоядра RDNA 2 з продуктивністю 10,28 TFLOPs, 16 ГБ оперативної пам’яті GDDR6. Обсяг SSD складе 825 ГБ. Також буде оптичний привід 4K UHD Blu-ray. Приставка має підняти роздільну здатність в іграх до 8K з частотою оновлення 120 Гц.

До речі, головний конкурент PS 5 – приставка Microsoft Xbox Series X – вийшла більш потужною. Хоча війни консолей може не трапитися – у кожної з приставок своя концепція, і вони розвиватимуться в різних напрямах.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я