Неділя, 14 Квітня, 2024

З’явилась нова класифікація карток microSD

Некомерційна компанія SD Association, яка займається розробкою стандартів для карток пам’яті для побутової техніки, випустила новий клас карток пам’яті SD та microSD, пише androidheadlines.

Він називається Application Performance Class і характеризує здатність картки пам’яті працювати з додатками на смартфоні. Уже незабаром на нових картках пам’яті з’явиться маркування «A1». Воно також може з’явитися на смартфонах і планшетах як свідчення їхньої готовності до запуску додатків з картки пам’яті.

Нове маркування для карток SD та microSD
Нове маркування для карток SD та microSD

Смартфони під управлінням Android 6.0 Marshmallow і новіших версій ОС можуть використовувати додатковий обсяг пам’яті як системну пам’ять. Це означає, що на картку пам’яті можуть бути перенесені програми разом з даними. Для стабільної роботи додатків необхідна висока швидкість пересилання даних. Нова класифікація дозволить визначити, чи картка пам’яті придатна для роботи зі смартфоном як системна пам’ять.

Можливо, в майбутньому з’являться пристрої та додатки, яким потрібні картки пам’яті класу A2 або вище. На даний час картки класу A1 якнайкраще підійдуть для роботи з будь-яким смартфоном і будь-якими додатками.

maxresdefault

Зазначимо, що наявна класифікація не є прозорою і зрозумілою для користувачів. Картки microSD поділяються на кілька класів (клас 2, 4, 6, 10), де цифра вказує на швидкість запису на картку в мегабайтах на секунду. Позначка НС (High Capacity) вказує на те, що обсяг картки становить 4-32 ГБ, а позначка ХС (eXtended Capacity) вказує, що обсяг картки пам’яті більше 64 ГБ.

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися