Субота, 25 Травня, 2024

Як отримувати менше стресу заради красивого екрана

Підбір красивої фонової картинки на екран свого мобільного може стати джерелом великого стресу, адже в морі чудових фотографій легко розгубитися. Щоб зберегти свої нерви, краще доручити цей клопіт з вибору шпалер комусь іншому, наприклад, спільноті користувачів Android, і ось як це зробити.

Самостійно приймати рішення щодо тієї чи іншої картинки не доведеться, якщо приєднатися до соціальної мережі Bitmado. Її особливість у тому, що в неї є мобільний додаток «живі» шпалери, який можна встановити на свій смартфон. Користувачі додають до цієї соцмережі нові фотографії та голосують за них, а алгоритми Bitmado обирають кращі знімки та встановлюють їх як шпалери для мобільного гаджета.

Щоб регулярно отримувати свіжі фонові зображення, достатньо лише встановити на смартфон чи планшет додаток Bitmado, реєструватися не обов’язково. Наявність акаунту в цій соцмережі лише розширює базові можливості: відкривається функція блокування небажаних тематик та можна додавати свої зображення. Окрім цього, зареєстровані користувачі зможуть затримати особливо гарні картинки на дисплеї свого мобільного пристрою. Інакше вони будуть змінюватися щодня, кожні шість годин, раз на годину або при кожному розблокуванні мобільника – залежно від налаштування.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися