Понеділок, 20 Травня, 2024

З’явилась версія Яндекс.Карт для Windows 10

«Яндекс» випустив додаток Яндекс.Карти для операційної системи Windows 10, повідомляє rns.online. Програма є універсальною і працює на всіх пристроях на цій платформі – смартфонах, планшетах і комп’ютерах.

yandex_win10

Додаток містить докладні мапи 1843 міст, які доступні в офлайн-режимі. Якщо заздалегідь завантажити карту на пристрій, то перегляд та пошук адрес чи організації стане можливим навіть без доступу в інтернет. Додаток використовує векторні карти, тож вони не займуть багато місця в пам’яті пристрою.

За допомогою Яндекс.Карт легко знайти усе потрібне, чи то продуктовий магазин, цілодобова аптека, кінотеатр або банкомат. Додаток покаже всі відповідні організації на мапі з інформацією про години роботи, контакти, можливість оплати карткою, а у випадку з кафе, барами та ресторанами ще й повідомить про середній чек. Остаточно визначитися з вибором закладу допоможуть фотографії та відгуки інших відвідувачів.

До вибраного місця можна побудувати маршрут – автомобільний, пішохідний або на громадському транспорті. Додаток наділено функціями автомобільного навігатора. Він вміє прокладати маршрути в об’їзд заторів, відображає підказки – наприклад, про майбутні маневри. Пасажири громадського транспорту за допомогою додатка можуть дізнатися, який автобус чи тролейбус їм потрібен, де на нього сісти і на якій зупинці вийти.

У багатьох містах Яндекс.Карти дозволяють стежити за громадським транспортом у режимі реального часу – так само, як у додатку Яндекс.Транспорт. Користувач завжди може уточнити, де зараз знаходяться потрібний автобус, тролейбус, трамвай або маршрутка і через скільки вони прибудуть на його зупинку.

Яндекс.Карти для Windows 10 можна завантажити в магазині Microsoft. Карти також доступні в браузері за адресою yandex.ru/maps і в мобільних додатках для iOS і Android.

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися